Lubisz dokonywać zawarcia kuponów u bukmachera Forbet? To te operator ma ciekawą promocję na wtorek – 2 kwietnia. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się większą wygraną o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Głównym warunkiem uczestnictwa w tej akcji promocyjnej jest zawarcie kuponu w dniu 2 kwietnia w godzinach 15:00 -21:00.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo bukmacher wymaga on nas, żeby kupon promocyjny składał się z minimum trzech zdarzeń, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Poza tym na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Bukmacher Forbet w tej promocji nie określa stawki za jaką musi zostać zawarty kupon. Jednak z promocji zostaną wykluczone kupony zawarte przez środki bonusowe.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia
Następny artykułTyp dnia z Premier League: Chelsea – Brighton – środa (4 kwietnia)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)