Przez cały styczeń możemy cieszyć się z większej wygranej z Forbet. Bukmacher przez cały miesiąc ma dla nas promocję „Kto rano wstaje temu forBET daje”. Wystarczy, że obstawimy kupon w godzinach 06:00 – 12:00, a do tego okaże się on wygrany.

Należy pamiętać, że promocja trwa do 31 stycznia. Jednak kupony, które biorą udział w promocji muszą zostać zawarte w godzinach 06:00 – 12:00.

Na kuponie musza znaleźć co najmniej cztery zdarzenia. Jedno z nich musi to być specjalne zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Znajduje się on w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Jeżeli idzie o zdarzenia to możemy wybrać z oferty przedmeczowe jak i na żywo. Lecz trzeba pamiętać, że kupon musi zostać zawarty za środki gotówkowe.

Podczas tej promocji bukmacher wykluczone kupony:

  • mające zdarzenia na Sporty Wirtualne
  • zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon okaże się wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 14%. Rozliczenie kuponów promocji „Wygrywaj więcej 14%” następujące następnego dnia o godz. 12:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia 5 stycznia: Karpat – Jukurit
Następny artykułReal Madryt – Real Sociedad Typ dnia 6 stycznia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)