Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to użytownicy już na sam start mogą otrzymać darmowe środki w ramach pakietu powitalnego. Maksymalna wartość, jaka może trafić na ich konto, to aż 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher eFortuna online zmienił pakiet powitalny nowym użytkownikom. Obecnie każdy gracz już na sam start może skorzystać z bonusu o wartości 20 PLN bez depozytu, premia równowartości pierwszej wpłaty oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Użytkownik, który chce liczyć na te środki nie musi nigdzie zgaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek konieczny jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Cały proces zajmie graczom zaledwie kilka chwil.

Bonus bez wpłaty własnej:

Już na start każdy typer może liczyć na darmowe 20 PLN i to bez depozytu. A za otrzymane środki będzie można obstawiać mecze.

Jednak warunek, jaki trzeba spełnić jest to wpisanie hasła promocyjna –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

STS bonus bez wpłaty własnej

Bonus za depozyt. Extra premia do 2000 PLN

Wszyscy użytkownicy będą mogli liczyć na kolejny bonus po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty, którą wpłacą na zakłady bukmacherskie Fortuna. Wystarczy jedynie dokonać depozytu, aby liczyć na bonus jej równowartości:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 1200 PLN. Na jego konta trafi taka sama kwota, ale w formie środków promocyjnych.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może liczyć maksymalnie na 2000 PLN.

Cashback na start:

Gracz, który dokonał swojego pierwszego depozytu będzie mógł skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jak okaże się wygrany, to super. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, a maksymalnie może to być nawet 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMarvel’s Avengers oraz Marvel’s Iron Man VR – gry o superbohaterach
Następny artykułTyp dnia: Piast Gliwice – Hertberg: – 17 września [czwartek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)