Przed nami kolejna promocja od Etoto. Na środę 19 grudnia bukmacher przyznaje Freebet w wysokości 20 PLN o ile Twój kupon okaże się przegrany. Czas do odebrania bonusu mamy do końca dnia, czyli środy godz. 23:59, a jest on do wykorzystania jedynie w aplikacji mobilnej.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj w środę 19 grudnia. Kupon zawarty musi zostać rozliczony do końca dnia. Zawierając kupon stawka nie może być mniejsza niż 100 PLN.

Na każdym kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zakłady, gdzie każdy z nich musi mieć kurs większy niż 1.02. Bukmacher zastrzega, że gier innymi środkami niż gotówka, tj. freebety bądź środki bonusowe. Gra system również sprawi, że Twój kupon automatycznie odpada z promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki bukmacher przyzna CI Freebeta w wysokości 20 PLN.

Żeby nagroda trafiła na Twoje konto po zalogowaniu musisz kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Aby zamienić bonus na gotówkę należy: postawić kupon pojedynczy bądź wielozdarzeniowym, o łącznym kursie minimalnym 2.20. Na kuponie wielkozdarzeniowym musza znajdować się co najmniej dwa typy, a kurs każdego z zdarzeń musi wynieść przynajmniej 1.30. Można zawierać typy zarówno LIVE jak i przedmeczowe.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy na środę 19 grudnia
Następny artykułTypy na czwartek 20 grudnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)