Bukmacher eWinner online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wysraczy zawrzeć dowolnu kupon, aby liczyć na freebet i to co tydzień.

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom

A nie da się ukryć, że na pewno oferta piłkarska u bukmachera eWinner jest bardzo bogata jest co typować. Obecnie rozgrywane są rozgrywane mion. mecze do MŚ w piłce nożnej. Jednak za kilka dni wracamy do rozgrywek krajowych i europejskich.

Na tą okazję bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „50 PLN co weekend”, w której to można liczyć na extra kasę. Należy jednak mieć na uwadze, ze ta akcja dostępna jest wyłącznie W każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Darmowe freebet od eWinner:

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest zagranie kuponu AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z piłki nożnej
  • zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej i „na żywo”
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa 49 PLN
Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Jeśli gracz spełnił powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra bonusy. Bowiem wówczas w każdy dzień trwania promocji może liczyć na darmowe 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Każdy nowy gracz portalu eWinner PL może skorzystać z limitowanego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • Cashback do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKwalifikacje MŚ 2022: Typy bukmacherskie na mecz Polska – Anglia – 8 września (środa)
Następny artykułLiga Europy: Bayer Leverkusen – Ferencváros (Typy i analiza) – 16 września (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)