Jedno z piątkowych konfrontacji ligowych w lidze szwajcarskiej hokeja na lodzie będzie to starcie pomiędzy Fribourgiem z Ajoie. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Typy bukmacherskie z hokeja na lodzie za darmo

Typy bukmacherskie z hokeja na lodzie za darmo

Różnica pomiędzy tymi zespołami na samym początku trzeba powiedzieć, że jest ogromna. Bowiem ekipa Ajoie zajmuje odległe, bo trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów. A dla porównania ekipa Friburga ma ich sześćdziesiąt!

Obecna dyspozycja również przemawia zdecydowanie za gospodarzami, którzy w pięciu ostatnich potyczkach wygrali cztery razy, zaś hokeiści Ajoie, ani razu!

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż wygrana gospodarzy, którzy swoich rywali biją minimum o jedną klasę” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Trudno znaleźć wogóelc jakiś plus przemawiający za przyjezdnymi, którzy przegrywali ostatnie mecze i to bardzo wysoko. Wystarczy przypomnieć ich rezultaty 1-6 z Laussane, 3-6 z Rapperswil czy 1-8 z Biel.

Natomiast gospodarze wygrywają swoje mecze, a do tego maja dobry styl gry. Trzeba również dodać, ze pod względem kadrowym również zdecydowanie górują nad swoim rywalami. Bowiem maja chociaż w swoich szeregach taki zawodników, jak Mottet, DiDomenico, Jorg, czy też Desharnais, którzy powinni poprowadzić swój zespół do wygranej.

Spotkania Fribourg – Ajoie można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fribourg – Ajoie11.31STS
Poprzedni artykułSassuolo – Napoli: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 1 grudnia (środa)
Następny artykułChelsea – Everton: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 16 grudnia (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)