Czas na spotkania drugiej rundy challengera w Marbelli. O awans do ćwierćfinału tej imprezy powalczą dzisiejszego wieczoru Norbert Gombos z Jirim Veselym. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Trzeba powiedzieć, że zmierzą się ze sobą zawodnicy, którzy mają swoje najlepsze lata gry za sobą. Jednak trzeba zaznaczyć, że znacznie lepszym zawodnikiem.

Co również potwierdza bilans spotkań bezpośrednich, gdzie Vesely wygrał siedem spotkań i raz tylko przegrał. I niewątpliwie przewagę psychiczną nad rywalem będzie miał.

Vesely niewątpliwie ma za sobą udany turniej w Dubaju, gdzie to w ładnym stylu doszedł do finału. A po drodze przecież pokonywał zawodników, jak Djoković, czy też Shapovalov.

W pierwszej rundzie mierzył się z Kuznetsovem po zaciętej rywalizacji ostatecznie wygrał 2-1. Jednak pokazał również charakter i przede wszystkim warunki fizyczne, gdzie utrzymał tempo meczu.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

Gombos natomiast ma spore problemy z przejściem nawet pierwszej rundy. Podczas dwóch ostatnich challengerów w Marsylii i Pau odpadał nie był wstanie pokonać swoich przeciwników.

Owszem w pierwszej rundzie dosyć pewnie wygrał swoje starcie z Gimeno, ale trzeba też powiedzieć, że w żadnym wypadku nie miał trudno rywala.

Reasumując, przynajmniej dla mnie faworytem tego meczu jest Vesely i jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie powinien wygrać ten mecz.

Spotkania Gombos – Vesely można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Gombos – Vesely21.47STS
Poprzedni artykułManresa – Andorra: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 26 marca (sobota)
Następny artykułBenfica – Liverpool : Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 kwietnia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)