Pierwsze spotkanie w ramach dwudziestej dziewiątej kolejki angielskiej Championship odbędzie się w piątek 28 stycznia na Kirklees Stadium, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Huddersfield z Stoke.

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Różnica w tabeli pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że nic nie jest zbyt dużą, ponieważ wynosi tylko sześć „oczek” na korzyść gospodarzy, którzy liczą na pewno na TOP 6 na koniec sezonu.

Owszem zadanie, jak najbardziej do wykonania tym bardziej, że od dłuższego czasu prezentują się całkiem dobrze. Bilans tego zespołu na przestrzeni ostatnich konfrontacji to trzy zwycięstwa i dwa remisy. Zdecydowanie gorzej to wygląda po stronie piłkarze Stoke, którzy zanotowali jedną wygraną i czterokrotnie przegrywali.

Jednak zaznaczyć jest trzeba inny istotny aspekt. A mianowicie fakt, że gości tego spotkania w ostatnim czasie spisują się wręcz fatalnie w defensywie, gdzie to regularnie tracili bramki w ostatnich potyczkach.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Teraz przyjdzie im walka n wątpliwie z rozpędzona ekipą Huddersfield, która to w dodatku w ofensywie radzi sobie niezwykle solidnie. Podczas ostatniego spotkania kapitalny mecz rozegrał Ward, który strzelił trzy bramki! A w dodatki nie można zapominać o takich zawodnikach jak Sinani, czy też Korona, którzy są wstanie kreować dużą ilość okazji bramkowych.

Reasumując fakt, że gospodarze lepiej sobie radzą, a także prezentują dużo lepszą dyspozycje śmiem twierdzić, że podczas tej rywalizacji nie chce mi się wierzyć, żeby mogliby przegrać.

Spotkanie Huddersfield – Stoke można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Huddersfield – Stoke1x1.46STS
Poprzedni artykułBlanch – Escobedo: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 27 stycznia (czwartek)
Następny artykułChaux de Fonds – Ticino: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 3 lutego (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)