Czas na mecze pierwszej rundy turnieju Indian Wells, gdzie to dojdzie do rywalizacji pomiędzy Dominikiem Koepferem z Emilem Ruusuvuorim. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Indian Wells typy bukmacherskie na dzisiaj

Indian Wells typy bukmacherskie na dzisiaj

Nieznacznie wyżej w rankingu ATP obecnie sklasyfikowany jest Dominik, który zajmuje sześćdziesiąte czwarte miejsce. Dla porównania Emil sklasyfikowany jest na dziewięćdziesiąt epierwszej pozycji.

Jednak trzeba powiedzieć, że na hardzie w tym sezonie lepiej radzi sobie Emil i tutaj ma na pewno dużą przewagę nad swoim rywalem. I z pewnością ten atut będzie chciał wykorzystać podczas tego spotkania. A pokazał się pod koniec września z dobrej strony, gdzie chociażby doszedł do ćwierćfinału w Nur – Sultan.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Z drugiej strony Dominik od połowy sierpnia w żadnym spotkaniu nie wygrał ani razy więcej niż dwa mecze w jednym turnieju! Po zwycięstwie od razu notował porażkę. Ostatnio występował w San Diego, gdzie to zebrał „lanie” od Norrie.

Spotkania Koepfer – Ruusuvuori można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Koepfer – Ruusuvuori21.52STS
Poprzedni artykułZlina – Martin: Typy i analiza – 6 października (środa)
Następny artykułEl. MŚ: Szkocja – Izrael: Typy i analiza – 9 października (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)