Czas na spotkania trzeciej rundy turnieju Indian Wells u kobiet. Jedno z dzisiejszych spotkań to będzie potyczka gdzie po dwóch odmiennych stronach siatki pojawią się Vikhlyantseva i Kerber. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ta druga, która nie powinna mieć żadnych większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Vikhlyantseva – Kerber Darmowy typ, analiza i stream

Vikhlyantseva – Kerber Darmowy typ, analiza i stream

Obie zawodniczki dzieli bardzo dużo. Vikhlyantseva jest to młoda zawodniczka, która tak naprawdę dopiero zbiera doświadczenie w tenisie. Natalia jest sklasyfikowana jest sto dwunastej pozycji z rankingu WTA, a ma niespełna dwadzieścia dwa lata. Jak zobaczymy na wyniki tej zawodniczki to osiągała i tak już bardzo dobry wynik. Ponieważ wcześniej miała poważne problemy z przejściem kwalifikacji.

Podczas tego turnieju może również odczuwać trudy tego spotkania. Ponieważ, aby zagra w turnieju głównym musiała przechodzić przez kwalifikacje. Widać, że czuje się tutaj bardzo dobrze. W turnieju głównym bez najmniejszych problemów wygrywała mecze z Hon oraz Suarez-Navarro. Ale w tych spotkaniach rywalki kompletnie przechodziły obok spotkania. Vikhlyantseva wygrywała swoje mecze nie przez solidną i dobrą swoją grę, a przez fatalna dyspozycję rywalek.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod: BETONLINE

„Kerber jest zdecydowaną faworytką tego meczu. Niemka przewyższa swoją rywalkę przynajmniej dwukrotnie. ” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Kerber na pewno będzie chciała zrewanżować za ostatni swój turniej, gdzie to można powiedzieć, że dosyć sensacyjnie odpadła w Dubaju notując zaledwie trzecią rundę. Mimo, że była faworytką spotkania z Kerber nie umiała tego wykorzystać. Przede wszystkim zagrała fatalnie w trzecim secie, gdzie to nie zdobyła nawet jednego gema.

Ale widać, że była to lekka wpadka. Ponieważ już w pierwszym meczu w tym turnieju zaprezentowała się bardzo dobrze. Nie dała najmniejszych szans dla Putinstevy, gdzie to rywalce oddała zaledwie dwa gemy. Niemka bardzo dobrze serwuje, a także znacznie lepiej prezentuje się z returnu. Grając na betonie również prezentuje się znacznie lepiej od swojej rywalki.

Kerber przed rokiem w tym roku doszła do ćwierćfinału w tej imprezie. W tym roku liczy przynajmniej na powtórzenie wyniku. A na pewno stać ją na takie osiągniecie. Podczas tego pojedynku jest zdecydowaną faworytką i wszystkie ma swoje atuty na potwierdzenie swojej dobrej dyspozycji.

Spotkanie Vikhlyantseva – Kerber można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Vikhlyantseva – Kerber21.32Fortuna
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Płock – 11 marca
Następny artykułLigue 1: Dijon – PSG – 12 marca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)