Nowoczesne technologie wchodzą również do świata bukmacherki. Dzięki specjalnym aplikacjom możemy już obstawiać zakłady bukmacherskie przy pomocy telefonu komórkowego, ciesząc się taką samą, a nawet większą funkcjonalności, niż gdybyśmy robili to na komputerze, korzystając ze stron internetowej. Niemalże każda firma bukmacherska działająca obecnie legalnie w naszym kraju oferuje nam dostęp do specjalnych aplikacji. Te, które jeszcze tego nie umożliwiają, deklarują się, że w najbliższym czasie wprowadzą aplikacje do swojej oferty. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość.

Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna

Obstawianie meczów przez telefon – kompendium wiedzy

Obstawianie meczów przez telefon jest bardzo proste i przyjemne. Jedyne czego potrzebujemy to telefon lub tablet z systemem Android, lub iOS. Warto jednak wcześniej sprawdzić na stronie bukmachera, czy na pewno oferuje on aplikacje dla użytkowników obu tych systemów, gdyż zdarza się, że apka (tak w skrócie nazywa się aplikacje mobilne) jest dostępna tylko na jeden z wymienionych.

Czy obstawianie przez aplikacje mobilne jest płatne? W żadnym wypadku. Jest to taka sama forma obstawiania jak w przypadku korzystania ze zwykłej strony internetowej. Wszystko jest za darmo i nie musimy ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Kursy w aplikacjach są takie same jak w tradycyjnych serwisach, a w dodatku zdarza się, że użytkownicy korzystający z apek mają dostęp do dodatkowych promocji i bonusów.

polski bukmacher sts oferta bonsuów 2020
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Aplikacje mobilne pozwalają na obstawianie z dowolnego miejsca, o każdej porze dnia i nocy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy akurat na wakacjach, czy na ogródku u teściowej. Dzięki temu nie przegapimy już żadnego meczu i będziemy mogli obstawić, co chcemy i kiedy chcemy. 

Kolejnym plusem mobilnych aplikacji jest to, że oferują nam one dodatkowe możliwości. Wystarczy tylko zaznaczyć na kuponie, że chcemy otrzymać informację w momencie, gdy zostanie rozliczony i nasz telefon zawibruje w momencie, gdy wygramy, lub przegramy. Podobną funkcję można także uruchomić na każdym pojedynczym meczu. Nie musimy nawet oglądać spotkania, by zostać poinformowanym o golu od razu po tym, gdy zostanie on strzelony.

Obstawianie meczów w telefonie. Czy ma to jakieś wady?

Czy aplikacje mobilne mają jakieś minusy? Jeszcze do niedawna duża część telefonów nie była w stanie obsłużyć tych małych, ale skomplikowanych programów. Obecnie nie ma już tego problemu, a z aplikacji będą cieszyć się nawet posiadacze najtańszych urządzeń z marketów. Niestety aplikacja jak to aplikacja, potrafi się czasem zawiesić lub zepsuć. No i nie skorzystamy z niej bez dostępu do internetu. No ale to problem nie tylko aplikacji mobilnych, ale i wszystkich stron internetowych, dlatego też nie ma co brać tego pod uwagę. 

STS mobile na telefon
STS mobile na telefon

Aplikacje mobilne najlepszych bukmacherów

Jakie są najlepsze aplikacje mobilne? Te należące do najlepszych bukmacherów!

Pierwsze miejsce na podium należy do bukmachera STS. Jest to jedna z pierwszych spółek na rynku, która wprowadziła aplikację mobilną do swojej oferty. Oczywiście, ta obecna dzisiaj, od tamtego czasu została mocno zmodernizowana i w niczym jej nie przypomina. Aplikacja mobilna STS od lat uważana była za najlepszą i tak pozostało po dziś dzień. To właśnie ta firma jako pierwsza wychodzi z wszelkimi inicjatywami, a duża ich ilość dotyczy właśnie aplikacji mobilnej. Jeśli mielibyśmy polecić komuś na kim wzorować się tworząc własny program – byłby to właśnie STS. Wszystko chodzi tu jak w zegarku, a sama aplikacja jest prosta w obsłudze, czytelna i szybko działa.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta na stronie www.STS.pl, może je założyć za darmo w ciągu kilku chwil. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi gracze dzięki niemu otrzymują 29 PLN bez depozytu!

Fortuna aplikacja mobilna
Fortuna aplikacja mobilna

Drugą z godnych polecenia aplikacji jest ta, od bukmachera Fortuna. Tu również mamy do czynienia z prawdziwym majstersztykiem. Aplikacja jest szybka, czytelna, a w dodatku bardzo ładna. Jeśli szukamy czegoś naprawdę dobrego, powinniśmy zwrócić uwagę na program od Fortuny. Warto też nadmienić, że bukmacher ten ogólnie jest bardzo dobry i świetnie nadaje się dla nowych typerów. Szczegóły każdy może sprawdzić na www.eFortuna.pl.

Aplikacja mobilna Betclic również sprawdza się znakomicie. Działa bardzo szybko, nie wiesza się, a w dodatku posiada mnóstwo atrakcyjnych funkcjonalności, które przydadzą się każdemu typerowi. Bonus Betclic na ten moment to cashback 550 złotych, a kod promocyjny – KOD550.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 25 złotych za obstawienie meczy od eFortuny na E-sport
Następny artykułDarmowy bonus do 25 PLN co tydzień na E-sport od STS
Obstawianie piłki nożnej to dla mnie prawdziwa pasja. Na co dzień zajmuję się analizą finansową w banku, dlatego wiem, jak zarządzać pieniędzmi i budżetem!