Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher Etoto. Na sam start każdy z użytkowników może liczyć nawet na premie o wartości 1500 PLN.

1500 PLN na start w Etoto.

1500 PLN na start w Etoto.

Z pakietu powitalnego ma prawo skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera www.etoto.pl.

Bonus do 1500 PLN na start w Etoto

Pierwszy krok, jaki należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Należy tylko wspomnieć, że nie potrzeba podawać żadnego kodu promocyjnego, ani też się zgłaszać do tej oferty jaką oferuje bukmacher Etoto.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty, za którą każdy z użytkowników otrzyma premie:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 1000 PLN. W gratisie otrzyma on premię równowartości wpłaty. Razem typer będzie posiadał 2000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Należy mieć na uwadze, że maksymalnie premia może wynieść nawet 1500 PLN. Jednak na uwadze warto jest mieć fakt, że wyłącznie pierwszy depozyt jest objęty promocją.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 24 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 2 kwietnia. Typy dnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)