Legalny bukmacher Betcris w swojej ofercie promocyjnej ma dosyć ciekawą promocję. A mianowicie „Kasa na okrągło”, w której codziennie każdy użytkownik może liczyć na darmową kasę!

Bonus 20 PLN codziennie od bukmachera BetCris.

Bonus 20 PLN codziennie od bukmachera BetCris.

Z oferty promocyjnej „Kasa na okrągło” może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane oraz aktywne konto u legalnego bukmachera www.Betcris.pl.

Wspomniana oferta jest aktywna graczom przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednak w każdy dzień można skorzystać tylko raz!

Gwarantowane freebety

Gracz, który posiada konto u bukmachera Betcris nie musi zgłaszać swojego udziału w promocji „Kasa na okrągło”. Wystarczy zalogować się na swoje konto i następnie zakręcić kołem fortuny.

Nowy kod promocyjny w STS

Wówczas gracz otrzyma pytanie, na które będzie miał 15 sekund na odpowiedź. Jeśli będzie ona prawidłowa typer otrzyma freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. To sprawia, że podczas każdego tygodnia na konto gracza może wpaść nawet 140 PLN w formie środków bonusowych.

Kod promocyjny w Betcris

Legalny bukmacher Betcris w swojej ofercie powitalnej każdemu graczowi oferuje na start pierwszy bezpieczny kupon. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE, aby jego aktywować. W Betcris kod promocyjny wpisujemy wyłącznie podczas rejestracji nowego konta.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki. A maksymalna wartość, jaka może wynieść to nawet 200 PLN.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)