Jedyny poniedziałkowe spotkanie w lidze izraelskiej Ha’Al będzie to potyczka, w której to ekipa Kiryat Shmona o ligowe punkty powalczy z M. Haifa. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na tą rywalizację.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć jasno, że jest bardzo duża. Gospodarze są liderami ligi i tym samym głównymi faworytami do zdobycia Mistrzostwa Kraju. I trzeba powiedzieć, że poniżej swojego poziomu ten zespół nie schodzi.

Z drugiej strony gospodarze nie mają praktycznie większych szans na awans odo grupy Mistrzowskiej, ponieważ różnica jest dosyć pokaźna. Do tego grają bardzo słabo. Nie wygrali żadnego z czterech ostatnich meczy. A w trzech ostatnich przegrywali i to z tak przeciętnymi zespołami, jak Sakhnin, Hadera.

Piłkarze M. Haifa do dzisiejszej rywalizacji przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ w ostatnim meczu pokonali Ashodod, aż 6-0. Gospodarze nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych. Strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielką łatwością.

Do tego kadrowo wyglądają bardzo dobrze. W swojej kadrze goście mają, m.in. Atziliego, który w ostatnim starciu strzelił cztery bramki! A nie można przecież jeszcze zapominać o takich zawodnikach jak David, Tschibota, czy też Fani.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Gospodarze w ostatnich tygodniach przede wszystkim bardzo słabo spisują się w defensywie. Popełniają proste błędy, brakuje im komunikacji i to przekłada się na osiągane rezultaty. Na przestrzeni ostatnich wszystkich pięciu potyczek za każdym razem tracili bramki!

Pojedynki bezpośrednie również w roli zdecydowanych faworytów stawiają ekipą Haify, która wygrała cztery z pięciu ostatnich meczy i raz padł remis.

Spotkanie Kiryat Shmona – M. Haifa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kiryat Shmona – M. Haifa21.34STS
Poprzedni artykułTsitsipas – Davidovich Fokina: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 lutego (wtorek)
Następny artykułPromocje bukmacherskie – czy to najlepszy sposób na przyciągnięcie do siebie graczy?
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)