Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać ekstra kasę powitalną o łącznej wartości nawet 610 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Warto jest mieć na uwadze, że w skład pakietu powitalnego u bukmacher eWinner PL wchodzą:

  • Cashback do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Krok pierwszy, jaki trzeba dokonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane. W dodatku cały proces zajmie dosłownie kilka chwil.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Następnie pozostaje graczowi dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, na którym to mogą znajdować sie dowolne zdarzenia, jakie są aktualnie dostępne u bukmachera eWinner.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

W przypadku, gdy faworyt Cię zawiedzie to gracz będzie mógł liczyć za zwrot stawki, która może wynieść nawet 110 PLN. Na stronie eWinner znajdują się wszystkie szczegóły i regulamin promocji.

Na kolejny bonus może liczyć ten typer, który dokona drugiej wpłaty. Otrzyma wówczas od bukmacher eWinner PL premię równowartości depozytu. Najwięcej gracz może dostać nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 5 czerwca (sobota). Darmowe pewniaki
Następny artykułTypy bukmacherskie – 8 czerwca (wtorek). Darmowe pewniaki
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)