Od czwartku do soboty będziemy emocjonować się spotkaniami dwudziestej kolejki angielskiej Premier League. W związku z tym bukmacher organizuje konkurs, w którym nagrodzi dziesięciu graczy. Zwycięzca otrzyma 300 PLN.

Promocja obowiązuje dwudziestą kolejkę zmagań angielskiej Premier League, która tych w dniach 27 – 29 grudnia. I, aby liczyć się w konkursie na Twoim kuponie muszą znajdować się jedynie typy z tej serii zmagań oraz ligi.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Bukmacher natomiast zabrania grania zarówno freebetami oraz środkami bonusowymi.

Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej dwa typy, a kurs łączny musi wynosić przynajmniej 1.50. Aby walczyć o nagrody na kuponie nie mogą być inne typy, niż z angielskiej Premier League.

Aby otrzymać nagrodę to:

  • nasz kupon musi zostać rozliczony jako wygrany
  • musisz mieć kurs łączny taki, aby dał nam miejsce w Top 10, czyli musimy budować jak najwyższe AKO.

A na pewno warto spróbować sił w tym konkursie. Ponieważ bukmacher nagrodzi dziesięciu najlepszy graczy na dwudziestą serię zmagań. Kwoty nagród wyglądają następująco: 300 PLN za 1-sze miejsce, bonus 250 PLN za miejsce 2-gie, 200 PLN za miejsce 3-cie, miejsca 4-5 bonus 150 PLN, miejsca 6-8 bonus 100 PLN, miejsca 9-10 bonus 80 PLN.

Jeżeli uda być Ci się w najlepszej dziesiątce bukmacher przyzna Ci nagrodę w dniu 31 grudnia.

Aby móc wypłacić wygrany bonus musimy otrzymaną kwotę obrócić trzykrotnie po kurie minimum 1.75.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp na czwartek 27 grudnia
Następny artykułPromocja od LvBet na E-Sport
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)