Podczas najbliższego weekendu skoczkowie będą skakać w Zakopanem. W związku z tym bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której to należy wytypować Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany to otrzymasz zwrot swojej stawki!

Promocja obowiązuje do niedzieli 20 stycznia do godz. 16:00. I maksymalnie do tego momentu musimy dokonać zawarcia kuponu. Naszym zadaniem jest typowanie Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego. Jeżeli okażę się, że typowany skoczek nie znajdzie się na podium bukmacher przyzna zwrot stawki za jaką dokonaliśmy zawarcia kuponu.

Udział w promocji jest automatyczny. Wystarczy, że będzie na nim znajdować się zakład na Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Minimalna kwota zawarcia zakładu to 10 PLN. Należy jednak pamiętać, że zawarty kupon musi pochodzić za środki własne. Natomiast maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN.

Bonus zostanie przyznany na konto gracza najpóźniej w poniedziałek 21 stycznia do godz. 17:00. Aby móc wypłacić bonus należy dokonać przynajmniej jednokrotnemu obrotowi otrzymaną kwotą po kursie co najmniej 1.75. Na przestrzeni 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy z Australian Open na piątek 18 stycznia
Następny artykułTypy z Australian Open na 19 stycznia (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)