Legalny bukmacher Fortuna przeprowadza promocję swoim graczom „Happy Hours”, w której to kupony zagrane w piątek 22 listopada są bez podatku. Wystarczy zawrzeć kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z ewentualnie większe wygranej.

„Happy Hours” u bukmachera Fortuna

„Happy Hours” u bukmachera Fortuna

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkowanik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Wystarczy, że dokona zawarcia zakładu dzisiaj, tj. 22 listopada w godzinach 17:00 – 18:00 i doda do zakładu bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu.

Warto jest wiedzieć, że na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie musza pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Nie da się ukryć, że jest z czego typować, ponieważ przed nami rozgrywki w najmocniejszych ligach zachodnich, takich jak Bundesliga, Premier League, League 1, czy też Serie A. Również swoje mecze rozegra PKO Ekstraklasa.

Bukmacher Fortuna dopuszcza kupony AKO i MAXIKOMBI, a kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, ale z oferty automatycznie są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to bukmachera Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby cieszyć się z tych środków.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na równowartość wpłaty, a maksymalnie na konto gracze może trafić bonus o wartości 1000 PLN!! Jednak to nie wszystko. Pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher Fortuna dokona zwrotu 100% stawki do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze fakt, że później typer nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 20 listopada (środa)
Następny artykułLista zawieszonych i kontuzjowanych zawodników w Lidze Mistrzów. Kto nie zagra – 26 i 27 listopada
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)