Łotwa wreszcie rozegra pierwsze spotkanie eliminacje na własnym obiekcie. Rywalem Łotyszy będzie Izrael. Nie da się ukryć, ze faworytem tego boju są przyjezdni, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Darmowy, skuteczny, pewny, pewniak typ na kwalifikacje EURO 2020

Darmowy, skuteczny, pewny, pewniak typ na kwalifikacje EURO 2020

Łotysze po dwóch spotkaniach nie mają żadnego punktu na swoim koncie. Ponieważ zanotowali porażkę 3-1 z Macedonią oraz 2-0 z Łotwą. Znacznie lepsze humory są w zespole Izraela, który zgromadził cztery punkty na swoim koncie: zremisowali z Słowenią 1-1 oraz rozbili Austrię 4-2.

Trzeba przyznać, ze Izrael prezentuje się całkiem dobrze. Jeszcze przed rozpoczęciem kwalifikacji byli skazywanie na to, że będą „dostarczać” punkty mocniejszym ekipom. Jednak widać, ze tka nie będzie. Pokazali swoją klasę w pojedynku z Austrią, gdzie nie dali najmniejszych szans.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

„Izrael chcąc myśleć o awansie na pewno z takim zespołem jak Łotwa musi wygrać. W kapitalnej dyspozycji znajduje się Zahavi, który z pewnością sprawi duże problemy rywalom. ” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

We wcześniejszych pojedynkach Zahavi prowadził swój zespół do wygranej. Obecnie ten zawodnik jest najskuteczniejszym zawodnikiem kwalifikacji z czterema trafieniami na swoim koncie. Nie można również zapominać o Dasie, który potrafi wypracować dogodne sytuacje dla swoich kolegów, a obecnie ma dwie asysty.

Trzeba przyznać, że defensywa Łotwy nie jest dobra. Chociaż można być pewnym, że ten zespół przede wszystkim będzie nastawiony na defensywę w tej konfrontacji. Ponieważ dla gospodarzy jeden punkt w takim pojedynku będzie to spory sukces. Jednak trzeba przyznać, że cięzko znaleźć jakiś plus za tym zespołem. Wystarczy zobaczyć już pojedynek z Polską, gdzie to mieli spore problemy z wypracowaniem dogodnej sytuacji bramkowej.

Reasumując, ten mecz ma tylko jednego faworyta, jest im zespół Izraela. Jeżeli goście zagrają na takim poziomie co we wcześniejszych pojedynkach to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Łotwa – Izreal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Łotwa – Izreal21.62ETOTO
Poprzedni artykułPewne typy z tenisa – 4 czerwca (wtorek)
Następny artykułDarmowe bonus za rejestrację u bukmachera TOTALBet bez wpłaty
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)