O awans do drugiej rundy turnieju ATP w Hamburgu we wtorek 13 lipca powalczą ze sobą Federico Delbonis z Zhizhen Zhangiem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnik.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Zaczynając już od rankingu. Delbonis sklasyfikowany jest na czterdzieste ósmej pozycji, zaś Zhang to obecni sto sześćdziesiąta pierwsza rakieta męskiego tenisa.

Patrząc na grę na clayu obu tych zawodników to dużo lepiej to wygląda również po stronie Delbonisa, który wygrał dwadzieścia sześc starć i dziesięciokrotnie przegrywał. Dla porównania Zhzhen wygrał dziewięć meczy i pięciokrotnie schodził z kortu, jako przegrany.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Delbonis pokażą już nie raz, że na mączce czuje się, jak ryba w wodzie. Gra bardzo dobrze i regularnie wygrywa swoje mecze. Podczas French Ope doszedł do czwartej rundy! Wygrywał przecież swoje spotkania z takimi zawodnikami, jak Albot, Andujar, czy też Fogini.

Zgang to zawodnik o dużo mniejszych możliwościach i potencjale. Gra dużo słabiej słabiej, a także nie ma takiego doświadczenia. A fakt, że nawet na poziomie challengerów regularnie przegra jest tego najlepszym dowodem.

Spotkanie Delbonis – Zhang można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Delbonis – Zhang11.30STS

Poprzedni artykułEURO 2020: Włochy – Anglia: Typy bukmacherskie – 11 lipca (niedziela)
Następny artykułEliminacje do Ligi Mistrzów. Typy na mecz Legia Warszawa – Bodo Glimt – 14 lipca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)