Bardzo ciekawą promocję dla nowych graczy posiada bukmacher TOTALBet Podczas to, której co odzienie rozdaje bonus w wysokości minimum 50 PLN za zalogowanie się na stronę bukmachera.

Darmowy bonus 50 PLN codziennie od legalnego bukmachera TOTALBet

Darmowy bonus 50 PLN codziennie od legalnego bukmachera TOTALBet

Ta akcja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Bukmacher przeprowadza codziennie losowanie, aż do 31 sierpnia. Początek losowania to godz. 16:00.

Chcąc wziąć udział w losowaniu nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału anie też się zapisywać. Wystarczy, że danego dnia gracz będzie posiadał aktywny kupon za minimum 1 PLN.

Wyniki losowania zostaną pulpowane na stornie bukmachera TOTALBet po godz. 19:00.

Zwycięzcy, który zostanie przyznany bonus chcąc go odebrać muszą zalogować się na stronę operatora w godzinach 19:00 – 20:00, a także wyrazić chęć odebrania bonusu poprzez kliknięcie w opcję: „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”.

Darmowy bonus u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik który znajdzie się na liście wygranych,a także spełnił warunki promocji, czyli zaloguje się na storni bukmachera oraz wyraził chęć otrzymania bonusu automatycznie otrzyma bonus w wysokosci 50 PLN w formie smrodków bonusowych.

Natomiast, jeżeli typer nie odbierze nagrody to ona przepada i jest kierowana do puli na następny dzień.

Freebet za rejestrację bez depozytu

Bukmacher TOTALBet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Wystarczy dokonać rejestracji konta i poprawnie przejść proces weryfikacji danych, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokosci 10 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy typ z tenisa: Johnson vs Kohlschreiber – 17 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułPuchar Narodów Afryki. Pewniak na dzisiaj: Nigeria – Burundi – 22 czerwca (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)