W środę czekają nas kolejne dwa spotkania rewanżowe w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jedno z nich będzie miało miejsce na Parc des Princes, gdzie to miejscowa ekipa PSG podejmie Manchester United.

PSG – Manchester United -Typ i analiza

PSG – Manchester United -Typ i analiza

Warto na wstępie przypomnieć wynik pierwszego spotkania, który zakończył się zwycięstwem Paryżan 2-0. Ten rezultat w znacznie lepszym położeniu stawiają gospodarzy. Jak zobaczymy na pierwszy pojedynek to zdecydowanie lepiej radziła sobie drużyna z Paryża. Czerwone Diabły mimo, że grały u siebie nic wybitnego nie pokazali, oddając zaledwie jeden celny strzał jest tego najlepszym dowodem.

W dodatku o korzystny wynik w tym spotkaniu nie będzie łatwo dla ekipy z Anglii. Ponieważ przystąpią bardzo poważnie osłabiani, bowiem w ich składzie zabraknie takich piłkarzy jak Herrera, Lingard, Mata, Matic, Sanchez, Valencia oraz Pogba. I nie da się ukryć, że najbardziej widoczny będzie brak tego ostatniego. Pogba od kilku miesięcy jest zdecydowanym liderem swojej drużyny, a fakt, że jest motorem napędowym to najlepiej potwierdza.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod: BETONLINE

„Czerwone Diabły do tego spotkania przystąpią poważnie osłabieni. A patrząc, że wynik z pierwszego spotkania mają niekorzystny to ciężko będzie dla nich powalczyć o awans” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Nie da się ukryć, że ten wynik stawia w lepszym wyniki gospodarzy, którzy mogą skupić się na kontrolowaniu przebiegu spotkania. Jednak podopieczni Tuchela mogą koncentrować się spokojnie na swojej grze. Owszem zabraknie w składzie gospodarze Neymara czy Cavaniego. Owszem jest to poważne osłabienie, ale trzeba pamiętać, że obu zabrakło w pierwszym spotkaniu. Jednak mają w swoim składzie niezawodnego Mbappe, który strzela na zawołanie. Nie ma problemów, żeby trafić do bramki rywala w każdym ze swoim spotkań i powinien również potwierdzić swoją klasę również w tym boju.

W drugiej lini również lepiej wygląda gospodarze, gdzie to powinni zagrać Alves, Draxler czy Di Maria. Natomiast Solskjaer będzie musiał wystawić „inkrementalny” skład w drugiej lini, ponieważ zabraknie tam czołowych zawodników. W pierwszym meczu zagrali w drugiej lini Herrera, Matic oraz Pogba. A całej tej trójki zabraknie w tym boju. Poza tym Czerwone Diabły muszą się „otworzyć”, żeby odrobić stratę, a to może przynieść odwrotny efekt.

Reasumując, w lepszym położeniu przed tym spotkaniem są gospodarze. Mają zaliczkę z pierwszego boju, nie mają problemów kadrowych takich co goście, a poza tym grają na własnym obiekcie. I jeżeli podopieczni Tuchela zagrają na swoim poziomie powinni przypieczętować awans do kolejnej rundy.

Spotkanie PSG – Manchester United można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
PSG – Manchester United11.55Fortuna
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Real Madryt – Ajax – 5 marca
Następny artykułLiga Europejska: Napoli – Salzburg – 7 marca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)