Czas na kolejne mecze w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jedno z tych potyczek zostanie rozegrane na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, gdzie to Sevilla zmierzy się z Lille. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Pewne typy na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Pewne typy na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Sytuacja w grupie G można powiedzieć, że jest dosyć ciekawa. Prowadzi Salzburg, zaś Sevilla ma cztery punkty mniej co daje im drugie miejsce. Lille natomiast sklasyfikowane jest na trzeciej lojkacie z dorobkiem dwóch „oczek”.

Jednak podczas ostatnich konfrontacji lepiej radziła sobie Sevilla, która nie przegrała żadnego z pięciu ostatnich potyczek. Dodać do tego trzeba również fakt, że starciach na własnym obiekcie prezentują się niezwykle solidnie, gdzie regularnie wygrywali i to rozbili w ładnym stylu.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Lille nie jest to ta sama ekipa co była w poprzednim sezonie. Widać to również po osiąganych rezultatach. Nie wygrali żadnego z czterech ostatnich spotkań. Do tego gra w ofensywie w żadnym wypadku nie jest porywająca tego zespołu.

Spotkania Sevilla – Lille można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Sevilla – Lille11.62STS
Poprzedni artykułBundesliga: Union Berlin – Bayern Monachium: Typy, analiza, kursy – 30 października (sobota)
Następny artykułBundesliga: Bayern Monachium – Freiburg: Typy bukmacherskie, analiza, kursy
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)