W niedzielę 31 marca czeka nas hit LOTTO Ekstraklasy, Wisła Kraków zmierzy się z Legią Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której t-*nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Promocja trwa do niedzieli 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia pojedynku pomiędzy Wisłą, a Legią.

Aby kupon był brany pod uwagę w tej promocji musi na nim znajdować się zdarzenie z pojedynku pomiędzy Wisłą, a Legią. A poza tym:

  • na kuponie mogą znajdować się inne zdarzenia, ale wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna zwrot stawki. Lecz maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Bonus w LVbet do graczy trafi najpóźniej w poniedziałek – 1 kwietnia do 17:00. Jednak na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Ewentualną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLaLiga Typ dnia: Barcelona – Espanyol – 30 marca
Następny artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)