Podczas najbliższego weekendu dojdzie do zmagań dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję na tą serię zmagań. Podczas której zwiększa wygrane z aplikacji mobilnej o 14%.

Czas trwania promocji obowiązuje od 15.02.19 0:00 – 18.02.19. Swojego udziału nigdzie nie trzeba zgłaszać, wystarczy bowiem zawrzeć kupon na zmagania dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Wybór zakładów mamy dowolny. Ponieważ bukmacher dopuszcza następujące zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony kombi

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z salda głównego. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Podobnie sytuacje wygląda z sposobem zawarcia kuponu. Ponieważ trzeba tego dokonać z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy nasza wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia Augsburg vs Bayern – piątek (15 lutego)
Następny artykułTyp dnia Hoffenheim – Hannover – sobota (16 lutego)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)