Można śmiało powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Są nim gospodarze. Wszystkie atuty ekipa Lyonu ma po swojej stronie włącznie z grą na własnym obiekcie. Celem gospodarzy tego spotkania jest wywalczenie drugiego miejsca na koniec sezonu. Ponieważ co tutaj dużo mówić pierwsza lokata jest praktycznie zagwarantowana PSG.

Obecnie zajmują trzecie miejsce ze stratą dwóch oczek do wicelidera. Jednak zespół z Parc Olympique Lyonnais ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Z pewnością w ten rok będą chcieli wejść w dobrych humorach po końcówce 2018 roku, który nie był zbyt udanych dla nich.

Grając jednak na własnym obiekcie można powiedzieć zdecydowanie, że będą chcieli wygrać ten pojedynek. Możliwości mają ku temu i to spore, ponieważ na Parc Olympique Lyonnais zanotowali sześć wygranych, dwukrotnie remisowali oraz tyle razy samo przegrywali. Potencjał również przemawia za gospodarzami jak i doświadczenie.

Reims to drużyna z środka tabeli. Dla tego zespołu jeden punkt w tym pojedynku będzie sporym sukcesem. Tym bardziej, że na wyjazdach zanotowali do tej pory dwie wygrane, czterokrotnie remisowali oraz tryz razy ponosili porażkę.

Można być pewnym, że przyjezdni skupią się do gry w defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Bowiem gospodarze można powiedzieć, że grają „radosny” futbol. Wolą atakować bramkę rywala niż się bronić.

Jeżeli ekipa Lyonu nie zlekceważy rywala i zagra na swoim poziomie nie powinna mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lyon – Reims 1 1.40 Totolotek
Poprzedni artykułTotolotek zwiększa wygrane o wygrane o 14%
Następny artykułTypy z piłki nożnej na 12 stycznia (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)