Zbliżamy się do zakończenia zmagań w ramach fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jedno z wtorkowych meczy będzie ro rywalizacja pomiędzy Malmoe z Zenitem. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytami tego starcia są goście.

Dobre typy z Ligi Mistrzów na dzisiaj za darmo

Dobre typy z Ligi Mistrzów na dzisiaj za darmo

Gospodarze co tutaj dużo mówić jeszcze przed rozpoczęciem tych rozgrywek byli skazywani na porażkę. I do tej pory przegrali wszystkie cztery mecze nie zdobywając nawet jednej bramki! Piłkarze Zenitu do tej pory wywalczyli trzy punkty dzięki wygranej właśnie z Malmo.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami można powiedzieć, że było jednostronne. Rosjanie wygrali je bardzo pewnie 4-0. Chociaż z drugiej strony ekipa z Szwecji dzielnie walczyła.

Nie da się ukryć, że trudno spodziewać sie tego, aby Malmo mogłoby znacząco zagrozić rywalom. Pod względem doświadczenia, możliwości i potencjału Zenit przewyższa rywali” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Zenit trzeba powiedzieć, że znajduje się w dobrej formie ligowej. Jednak póki co nie mogli tego przełożyć na grę w Lidze Mistrzów. Jednak chcąc być pewnym gry w europejskich pucharach na wiosnę to dzisiaj muszą zdobyć trzy punkty. Na pewno doświadczenie, potencjał, czy też lepszy skład są atutami tego zespołu.

Drużyna Malmo na pewno będzie dzielnie walczyć podczas tego spotkania. Jednak trzeba też powiedzieć, że będzie im trudno to osiągnąć. Patrząc na ich dyspozycję w samych rozgrywkach ligowych jest ona zmienna. Bowiem dla tego zespołu gra już na takim poziomie to jest spory sukces.

Spotkania Malmo – Zenit można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Malmo – Zenitx21.31STS
Poprzedni artykułShevchenko – Bachinger: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 18 listopada (czwartek)
Następny artykułSassuolo – Napoli: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 1 grudnia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)