Czas na spotkania w ramach dwudziestej szóstej kolejki hiszpańskiej ACB. Jedno z tych konfrontacji będzie to mecz, w którym powalczą ze sobą ekipy Manresy i Andorry. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Różnica pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie jest ogromna. Manresa to obecna trzecia drużyna, zaś Andorra sklasyfikowana jest na odległej, bo trzynastej kolejce. Gospodarze walczą niewątpliwie o utrzymanie swojej obecnej pozycji. Bowiem po pietach depczą im Valencia i Joventut. A z pewnością liczą na dobrą pozycję wyjściową przez playoffami.

Ciężko spodziewać się tego, aby ekipa Andorry nagle zaczęła grać na wysokim poziomie. Bowiem zdecydowanie częściej przegrywa niż wygrywa swoje mecze. W pięciu ostatnich konfrontacjach zanotowali jedno wygraną, zaś w pozostałych meczach schodzili z parkietu, jako przegrani.

Nie można zapominać, że drużyna Manresy obecnie jest najlepiej grającą ekipą na na własnej hali! Mają najlepszy bilans z wszystkich drużyn. Wyprzedzając przy tym, m.in. Real Madryt i Barcelonę. Do tego ich zwycięstwa są bardzo przekonujące zarówno w rozgrywkach ligowych, ale, i na arenie międzynarodowej.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Andorra kompletnie jest pod kreską w tym sezonie. Trudno znaleźć plus przemawiający za nimi. Grają bardzo słabo w obronie, popełniają masę błędów. I nic tak naprawdę nie zapowiada, aby mogłoby być lepiej!

Reasumując, wszystkie znaki pokazują, że faworyt tego meczu jest tylko jeden, są nimi gospodarze i co tutaj dużo mówić nie powinni mieć tutaj zbyt większych problemów z wygraną.

Spotkania Manresa – Andorra można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Manresa – Andorra11.36STS
Poprzedni artykułOpelka – Cerundolo: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 25 marca (piątek)
Następny artykułGombos – Vesely: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 30 marca (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)