Czas na pierwsze spotkania podczas turnieju ATP w Miami. Jedno z środowych potyczek będzie to mecz, w którym po przeciwnych stornach pojawią się Mackezie McDonald i Dominik Koepfer. Przynajmniej dla mnie faworytem tego meczu jest ten pierwszy i to właśnie on powinien wygrać tą rywalizację.

ATP Miami darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo

ATP Miami darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo

Owszem różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami może nie jest zbyt znacząco, ponieważ wynosi zaledwie kilka miejsc. Lecz z drugiej strony dużo lepiej wszystko wygląda po stronie McDonalda.

Jest to zawodnik, który jest zdecydowanie bardziej ograny w tym sezonie. Do tego widać, że po dosyć przeciętnym początku sezonu w ostatnich tygodniach jego dyspozycja idzie do góry. Swoje ostatnie dwa występy, tj. w Dubaji oraz Indian Wells może uznać za udane.

Teraz dodatkowo liczy na pewno dobry wynik. W ostatnich dniach wygrywał swoje potyczki chociażby z Fucsovicem, czy też Karatsevem. Umiał do tego stoczył dobrą walkę z Rublevem.

Dla Dominika będzie to dopiero drugi turniej w tym sezonie. I na pewno jest daleki od swojej dobrej dyspozycji. Owszem grał ostatnio w Indian Wells, a doszedł tam do drugiej rundy. Lecz nic wybitnego nie pokazał. Zagrał bardzo nierówne spotkanie z Paire, gdzie wygrał je 2-1, ale jego dyspozycja była wahająca się.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

Owszem Niemiec potrafi grać na hardzie. Lecz początek sezonu nie jest tego wykonaniu dobry. W dodatku nie rozgrywa dużej ilości spotkań, a to na pewno przekłada się na jego dyspozycję.

Spotkanie McDonald – Koepfer można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
McDonald – Koepfer11.36STS
Poprzedni artykułBergs – Hoang: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 21 marca (poniedziałek)
Następny artykułOpelka – Cerundolo: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 25 marca (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)