Przed nami ostatnie spotkania w 1/8 finału Ligi Mistrzów. I tym samym warto jest skorzystać z promocji jaką dla sowich graczy ma bukmacher Totalbet, który zmniejsza przegrane o połowę.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu na spotkania z Ligi Mistrzów z oferty przedmeczowej bądź na żywo. Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, a stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

W razie rozliczenia kuponu jako przegrany bukmacher Totalbet zwróci nawet 50% stawki za przegrany kupon. Lecz należy pamiętać, że maksymalnie możemy potrzymać 100 PLN zwrotu.

Rozliczenie kuponu nastąpi najpóźniej 14 marca o godz. 02:00. Natomiast środki bonusowe trafią na konto gracza maksymalnie do 48 godzin po rozliczeniu zakładu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie co najmniej 2.00. Natomiast kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs całkowity musi wynieść minimum 2.00.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPuchar Polski: Raków Częstochowa – Legia Warszawa – 13 marca
Następny artykułLiga Europejska: Arsenal – Rennes – 14 marca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)