Bukmacher STS online oferuje każdemu typerowi na sam start extra pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na różnego bonusy o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Pierwsza i zarazem podstawa czynność, jaka trzeba wykonać jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, bo wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Najważniejsze w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego —->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest konieczne to, iż jest to jedyna możliwość do wykonania.

Nowy kod promocyjny w STS online

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie pierwszej wpłaty, która jest objęta 100% do 300 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał depozytu o wartości 150 PLN. W prezencie gracz otrzyma taka sama wartość. Łącznie typer będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Zaznaczyć jest również warto, że po dokonaniu drugiego i trzeciego depozytu również można liczyć na kolejne środki. Dokładnie mówić bukmacher STS przyzna premie 50% za wpłatę. Odpowiednio do 500 PLN I 700 PLN.

A to nie wszystko co może otrzymać każdy grac, bo bukmacher STS oferuje w pakiecie powitalny również bezpieczne trzy zakłady:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

Łącznie każdy gracz obstawienie męczy może rozpocząć od prezentu w wysokości 1640 PLN. Nowe bonusy na start sprawiły, że STS opinie ma bukmachera najwyższej jakości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN dla graczy za typowanie meczy piłki nożnej w Fortunie
Następny artykułObstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)