Legalny bukmacher eFortuna PL zwiększa wygrane wszystkim swoim typerom o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby cieszyć się z wygranej.

Happy Hours w Fortunie

Happy Hours w Fortunie

A na pewno jest co obstawiać, bo oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata. Tym bardziej, że do zmagań ligowych wrócili czołowe ligi europejskiej, jak m.in. Premier League, czy też Bundesliga.

Jednak na uwadze, że akcja „Happy Hours” jest aktywna u bukmachera www.eFortuna.pl wyłącznie w następujących dniach i godzinach wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Większe wygrane o 14%

Bukmacher eFortuna PL w ramach wspomnianej akcji promocyjnej dopuszcza wyłącznie kupony AKO.

Na każdym zakładzie muszą znajdować się minimum trzy typy, a każdy z nich musi być o kursie nie mniejszym niż 1.30. Dodać jest warto, że zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Nowy kod promocyjny w STS

Automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe kryteria. Dodać jest warto, że nie ma limitów co do ilości zagranych kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eFortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowy bonus powitalny w STS 1640 PLN na start
Następny artykułKasa na okrągło w BetCris. Extra 140 PLN co tydzień dla graczy
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)