Przed nami kolejne spotkania w ramach drugiej rundy turnieju ATP w Miami. O awans do kolejnego etapu tej imprezy w piątkowy wieczór powalczą ze sobą Reilly Opelka z Francisno Cerundolem. Zobacz darmowe typy na dzisiaj.

Typy dnia z ATP Miami

Typy dnia z ATP Miami

Różnica w rankingu ATP jest dosyć wyraźna, bo wynosi blisko sto miejsc. A co warto jest dodać że obaj są praktycznie rówieśnikami Kolejny atut przemawiający za Opelką jest taki, iż na hardzie gra mu się układa. Radzi sobie tam kapitalnie i będzie chciał to wykorzystać.

Tego na pewno można powiedzieć o jego najbliższym przeciwniku, ponieważ Francisco przede wszystkim preferuje grę na mączce i właśnie na tej nawierzchni osiąga swoje najlepsze osiągnięcia.

Opelka również swoimi warunkami fizycznymi ma tutaj przewagę nad rywalem. Niewątpliwie jego główna broń w tym meczu będzie własne podanie. Przy serwisie będzie bardzo ciężko go przełamać. Do tego ma duży zasięg, co niewątpliwie powinno mu ułatwić grę.

Cerundolo dzielnie walczył w swoich meczach na hardzie, ale niedostateczne nie umiał utrzymać koncentracji przez całe spotkanie. A niewątpliwie chcąc tutaj liczyć na dobry rezultat będzie musiał zagrać rewelacyjnie.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

Opelka niewątpliwie ma tutaj wszystkie atuty, aby wygrać te spotkanie. I jeśli nie zlekceważy swojego rywala to spokojnie wygra tą rywalizację i to w dwóch setach.

Spotkania Opelka – Cerundolo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Opelka – CerundoloDW 2-01.52STS
Poprzedni artykułMcDonald – Koepfer: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 marca (środa)
Następny artykułManresa – Andorra: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 26 marca (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)