Na środę 11 sierpnia zaplanowano spotkanie o Superpuchar Europy, w którym to powalczą ze sobą drużyny Chelsea Londyn z Villarealem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na turniej Masters w Toronto

Darmowe typy bukmacherskie na turniej Masters w Toronto

Patrząc na możliwości, potencjał, klasę piłkarzy, czy też doświadczenie to niewątpliwie przemawia ono za drużyną Chelsea. Jednak niewątpliwie obie drużyny będą chciały sezon rozpocząć od zwycięstwa.

Patrząc na kadrę obu tych ekip w porównaniu do poprzedniego sezonu to na pewno lepiej to wygląda po stronie Chelsea, gdzie nie doszło do żadnych osłabień. A trzeba powiedzieć, że w każdej formacji ta ekipa posiada solidnych piłkarzy.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Villareal na pewno nie jest faworytem tego spotkania. Owszem doszło do wzmocnień, jak chociażby obrońcę Fotha. Jednak nie da się ukryć, że ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej podczas tej rywalizacji będzie nastawiona na defensywę, a swoich szans z pewnością będą szukać z kontry oraz stałych fragmentów gry.

Spotkania Chelsea – Villareal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chelsea – Villareal11.75STS
Chelsea – Villarealunder 2.51.73STS
Poprzedni artykułKwalifikację do Ligi Mistrzów: Pewne typy na mecz Legia Warszawa – Dinamo Zagrzeb – 10 sierpnia (wtorek)
Następny artykułATP w Cincinnati. Typy bukmacherskie na dzisiaj – 16 sierpnia (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)