Jedno z pierwszych spotkań podczas challengera w Prostojov zostanie rozegrane pomiędzy Ruudem,a Denoolym. Faworytem tego boju jest tylko jeden, jest im Rudd, który nie powinien mieć żadnych problemów z wygranie tego boju i to w dwóch setach.


Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Obaj to młodzi zawodnicy, ale różnica klas pomiędzy nimi jest ogromna. Ruud obecnie zajmuje sześćdziesiąte trzecie miejsce w rankingu ATP, zaś jego najbliższy rywal sklasyfikowany jest w piątej setce rankingu ATP.

Doświadczenie czy tez możliwości zdecydowanie przemawiają za Ruudem, który pokazał się już nie raz w trym sezonie z bardzo dobrej strony. Jedynie można powiedzieć, że W Madrycie zanotował wpadkę, bo zanotował drugą rundę eliminacji.

bonus za rejestrację bez depozytu

„Rudd mimo młodego wieku pokazał się już z bardzo dobrej strony i to nie raz. Ma chłopak talent i gra coraz lepiej” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Jednak w pozostałych pojedynkach ten zawodnik prezentował się zdecydowanie lepiej. W Houston doszedł do finał, w Rzymie zanotował trzecią rundę przegrał z Del Potro. W French Open również do tego etapu również doszedł, gdzie po dobrym boju przegrał z Federerem.

Ruud mim, że po drugiej stornie siatki miał doświadczonych zawodników był wstanie z nimi powalczyć. I na pewno chce swoją dobrą dyspozycję potwierdzić w tym boj.

O Denoolym cięzko coś powiedzieć, ponieważ ten zawodnik gra jedynie na poziomie ITFów. Mogliśmy ostatni go oglądać w eliminacjach di French Open, gdzie odpadł w drugiej rundy.W pierwsze rundzie tego turnieju ograł Sakamoto. Jednak ciężko jest uwierzyć, żeby byłby wstanie sprawić problemy Ruddowi.

Spotkanie Rudd – Denolly można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Rudd – DenollyRudd – 1.51.33ETOTO
Poprzedni artykułTyp dnia na sobotę piłki nożnej: Flamengo – Fortaleza – 1 czerwca
Następny artykułKwalifikacje EURO 2020: Łotwa – Izreal – 7 czerwca (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)