Niewątpliwie Lajović do pojedynku z Bechetritem przystępuje jako zdecydowany faworyt. Francuz natomiast chce pokonać po raz kolejny wyżej notowanego rywala i awansować dalej.


Darmowe typy, pewniaki bukmacherskie wraz z analizami

Darmowe typy, pewniaki bukmacherskie wraz z analizami

Trzeba podkreślić, że różnica pomiędzy tymi zawodnikami to prawie dwieście pozycji w rankingu ATP. Lajvoić również jest bardziej doświadczony i ogranym zawodnikiem od swojego rywala, który tak naprawdę rozpoczyna swoją przygodę z tenisem.

Eliot dostał prawo gry w kwalifikacjach. I swoją szansę przed własną publicznością wykorzystał bardzo dobrze. Ponieważ wygrywał pojedynki z Cachinem, Frababgelo oraz Couacudem. Lecz mimo zwycięstw były to wyrównane pojedynki.

Jednak w pierwszej rundzie chyba, aż sam nie spodziewał się, ze tak uda mu się pewnie wygrać pojedynek z Norrie. Francuz w tym tamtym spotkaniu stracił zaledwie pięć gemów!! Jednak sam dobrze wie, że czeka go teraz znacznie trudniejsze zdanie. Przede wszystkim ten zawodnik gra na poziomach chellengerów, gdzie to w tym sezonie wyszedł mu zaledwie jeden turniej, gdzie w Lizbonie doszedł do ćwierćfinału. Wcześniej przegrywał w pierwszej bądź drugiej rundy.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

„Lajović na pewno liczy na wygraną, ale Francuz grając u siebie jest groźny” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Lajović w tym sezonie zagrał kapitalnie w Monte Carlo. Chyba sam się nie spodziewał, że uda mu się dojść do finału tamtego turnieju. A mimo to zagrał w nim, gdzie po drodze pokonywał dobrych zawodników jak Goffina, Thiema czy Medvedeva.

W pozostałych turniach już tak kolorowo nie było. Lecz widać, że ten zawodnik posiada niezywkle duży potencjał jak i możliwości. Stać jest jego na wygrywanie pojedynków nawet z najlepszymi. W pierwszej rundzie French Ope przyszło mu mierzyć się z Monteiro. Włoch zagrał na równym poziomie przez całe spotkanie i wygrał 3-0. Niewątpliwie taka wygrana dla niego również była potrzebna, żeby nieco bardziej uwierzył w siebie po ostatnich niepowodzeniach.

Reasumując, Lajović jest lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem, co w takich turniejach ma ogromne znacznie. Jeżeli ten zawodnik zagra na swoim poziomie to można być pewnym, że większych problemów nie będzie miał z wygraną.

Spotkanie Lajovic – Benchetritmożna obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Lajovic – Benchetrit11.33ETOTO
Poprzedni artykułTyp dnia z piłki nożnej Malmo – Sundsvall – 28 maja (wtorek)
Następny artykułTyp dnia na sobotę piłki nożnej: Flamengo – Fortaleza – 1 czerwca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)