Przed nami ostatnie spotkania eliminacyjne do turnieju głównego – French Open. Dzisiaj swoje pojedynki stoczą, m.in. Sandgren – Bourgue oraz Bolelli – Soeda.

Pewne typy, meczyki, darmowe typy, pewniaki dnia

Pewne typy, meczyki, darmowe typy, pewniaki dnia

Sandgren – Bourgue

Sandgren podczas eliminacji do French Open prezentuje się bardzo dobrze. Bez większych problemów wygrał swoje dwa spotkania nie tracąc w nich nawet jednego seta. Okazywał się kolejno lepszy od Wanatukiego oraz Moraingi. Liczy niewątpliwie na awans do turnieju głównego, gdzie ma spore szanse zagrać. Od swojego rywala niewątpliwie na chwilę obecną jest lepszym zawodnikiem i ma możliwości, żeby awansować dalej. W dodatku osiąga dużo lepsze wyniki na clayu od Bourgue.

Francuz grając podczas kwalifikacji do French Open rozegrał pierwsze swoje spotkania w tym sezonie na mączce. Wcześniej występował jedynie na hali bądź też betonie, gdzie owszem prezentował się całkiem przyzwoicie. Grając w tych eliminacjach mierzył się kolejno z Violą oraz Milojevićem. Oba te pojedynki był niezywkle zacięte i kończyły się po trzech setach Również trzeba przyznać, że Francuz za każdym razem miał spore przestoje w grę i niezbyt porywał swoja grą.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Bolelli – Soeda

Trudno jest uwierzyć, żeby ten mecz zakończył się innym wynikiem niż pewnym zwycięstwem Bolleliego, który owszem może nie porywa zbytnio w ostatnich tygodniach. Jednak od swojego rywala jest znacznie lepszym zawodnikiem pod każdym względem. Podczas tych eliminacji nie zawiódł i prezentuje się solidnie, gdzie to już w pierwszej rundzie sprawił małą niespodziankę, plonując Majchrzaka, gdzie to nie był faworytem. W drugiej rundzie ograł Koepfera. Mimo, że w drugiej partii zagrał dosyć przeciętnie to w trzeciej partii umiał się podnieść i pewnie wygrać.

Włoch również w porównaniu do swojego rywala jest znacznie lepszym zawodnikom na mączce.

Soeda trzeba przyznać, że ma swoje najlepsza lata gry już za sobą. W dodatku jak zobaczymy an jego wyniki na mączce nawet z najlepszych lat to miał ogromne problemy z wygraniem swojego pojedynku. Chociaż trzeba oddać dla niego, że w drugiej rundzie kwalifikacji sprawił ogromną niespodziankę, gdzie to udało mu się pokonać De Bekkera 2-1. Lecz też nie można zapominać, ze Holender praktycznie przeszedł obok tego pojedynku.

Kwalifikacje do French Open można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Muller – Troicki21.33 Etoto
Bolelli – SoedaDW 2:01.43Etoto
Poprzedni artykułPewniaki z eliminacji do French Open – 22 maja (środa)
Następny artykułTyp dnia z piłki nożnej Malmo – Sundsvall – 28 maja (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)