Bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej ma niezwykle ciekawą akcję „Tygodniowy Cashback”, w której co tydzień typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Trzeba powiedzieć, że jest to nowość na rynku bukmacherskim w Polsce, ponieważ każdy gracz co tydzień może liczyć na mniejsze przegrane. Maksymalnie co poniedziałek na konto typera może wpaść 50 PLN.

Chcąc skorzystać z promocji „Tygodniowy Cashback” należy się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl. Warto jest mieć na uwadze, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, etapów od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Bonusy za przegrane kupony 2021:

Legalny bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się minimum dwa zdarzenia. Pochodzić one mogą z oferty przedmeczowej i na żywo, W dodatku mogą one być z każdej dyscypliny, jaka jest dostępna aktualnie u bukmachera STS.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Na koniec każdego tygodnia zostanie zsumowana kwota stawek za przegrany kupony, które spełniają powyższe warunki. po czym typer otrzyma zwrot 20% stawki tej wartości. Maksymalnie co tydzień gracz może liczyć na bonus o wartości 50 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS online:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to za założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości, która maksymalnie może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa typy na mecz, analiza, stream na mecz Burnley vs Manchester City- 3 lutego
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 9 lutego. Pewniak na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)