Dosyć nietypowo, bo na sobotę zaplanowano pojedynek ćwierćfinałowy podczas turnieju w Eastbourne, w którym to wystąpią Frtiz i Querrey. Nie da się ukryć, ze faworytem tego pojedynku jest Amerykaninem.


Darmowy pewniak z tenisa na dzisiaj

Darmowy pewniak z tenisa na dzisiaj

Warto jest podkreślić, że obu tych zawodników dzieli dziesięć lat. Frtiz to zawodni, który dopiero rozpoczyna na dobre swoją przygodę z tenisem, zaś Sam jest już od kilku dobrych lat ograny na najwyższym poziomie.

Podczas tegoż turnieju trzeba podkreślić, ze bardziej również przekonuje Amerykanin, który to nie miał łatwego losowania, a mimo to wygrywał pewnie swoje pojedynki. W dwóch setach ogrywał Kokushina, Lajovica, Verdasco. Pierwszego seta stracił dopiero w półfinale z Fabbiano, gdzie to jedynego seta przegrał po TB, zaś w dwóch kolejnych partiach był znacznie lepszym zawodnikiem.

Frtiz trzeba podkreślić, że miał nieco łatwiejszych rywali, gdzie to mierzył się kolejno z Jubbem, Pellą, Hurkaczem oraz Edmundem. Mimo, że stracił jednego seta. To w dwóch kolejnych pojedynkach rozgrywał TB.

„Nie da się ukryć, że doświadczenie oraz mocny serwis będą głównymi atutami Sama, które powinny poprawić jego do zwycięstwa” – pisze ekspert tennispicks.info

Amerykanin na trawie czuje się bardzo dobrze co zresztą było do przewidzenia. Jego mocne podanie jego ogromnym atutem i potwierdza się w każdym pokedynku. Rywale mają ogromne problemy, żeby jego przełamać. Fritz mimo, ze posiada spory potencjał to na pewno będzie miał z tym elementem Sama dużym problem, żeby znaleźć receptę na jego atomow ee serwisy.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Fritz poza tym nie prezentuje jakieś super formy. Ponieważ warto jest przypomnieć jego wcześniejsze pojedynki, gdzie to dopadał w pierwszej rundzie w Halle, zaś w Hertogenbosch doszedł do drugiej rundy.

Reasumując, faworytem tego pojedynku jest Sam. Chociaż na pewno nie będzie to dla niego łatwe spotkanie to jednak ostatecznie bardziej doświadczonym Amerykanin powinien być górą.

Spotkania Fritz – Querrey można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Fritz – Querrey21.63ETOTO
Poprzedni artykułDarmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo: Harris – Stakhovsky – 26 czerwca (środa)
Następny artykułWimbledon kupony bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)