Jedno z sobotnich spotkań w lidze japońskiej J-League zostanie rozegrane pomiędzy C-Osaką, a Nagoyą. Faworyta tego boju nie jest łatwo wskazać, ale patrząc na wyniku obu tych ekip można wnioskować, że emocji nie zabraknie od pierwszej minuty. Stąd typ na over 2.5 bramki.


Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj

Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj

Drużyna Osaki nie ma żadnych problemów ze strzeleniem bramek, a poza tym jest to niezwykle solidna drużyna na własnym obiekcie. Do tej pory na własnym obiekcie w czterech ostatnich pojedynkach, cztery razy wygrała i raz zremisowała. Poza tym w każdym z tych konfrontacji strzelali minimum jedną bramkę. Może liczby tego nie pokazują, ale warto jest odnotować, że ten zespół nie ma żadnych problemów, żeby przedostać się pod bramkę swoich rywali.

Piłkarze Osaki regularnie stwarzają sobie dużą ilość sytuacji bramkowych i czas najwyższy, żeby trafiać regularnie do bramki rywala. A niewątpliwie mają kim straszyć swoich przeciwników, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością powinien zagrać Mendes czy Mizunuma, którzy strzelili już po cztery bramki w tym sezonie. Nie można zapominać jeszcze dójce Matsuda i Marushi, którzy potrafią wypracować dogodne sytuacje do strzelania goli swoich kolegom.

„Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym to emocji nie powinno zabraknąć jak i samych bramek” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Gospodarze powinni mieć tutaj ułatwione zadanie do strzelania bramek, ponieważ defensywa ekipy Nagoi prezentuje się bardzo słabo. Nie tylko gości tego boju notowali regularnie porażki w ostatniej konfrontacji, ale co za tym idzie rywale im regularnie strzelali gole. Ekipa Nagoyi straciła trzynaście goli w pięciu ostatnich konformacjach. Po takich wynikach na pewno defensywa nie może czuć się zbyt pewnie.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Słaba gra tego zespołu ma źródło w stylu gry tej drużyny, ponieważ drużyna Nagoyi jest nastawiona na ofensywę, w tym elemencie znacznie lepiej sobie radzą niż w obronie. I z pewnością również tak samo zagrają i w dzisiejszym pojedynku. A mają przecież kim straszyć swoich rywali, ponieważ szansę gry od pierwszej minuty powinien dostać Jo (najlepszy zawodnik tego zespołu: pięć bramek i trzy asysty), do tego trzeba dodać AKasaki, Mateus czy Xavier. Całe te trio ma po trzy trafienia na swoim koncie, ale ten ostatni dodatku zaliczył cztery asysty do tej pory.

Ostatnie spotkanie bezpośrednie te ekipy rozegrały na początku maja wówczas konfrontacja zakończyła się wynikiem 2-2. To wszystko sprawia, że również i dwie bramki powinny zobaczyć również i w tym pojedynku.

Spotkania Osaka -Nagoya można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Osaka -Nagoyapowyżej 2 bramek1.43LvBet
Poprzedni artykułWimbledon. Pewny typ na dzisiaj za darmo: Wiliams vs Strycova – 11 lipca (czwartek)
Następny artykułBetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)