Na poniedziałek zaplanowano dokończenie dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier League. Jedyny mecz zostanie rozegrane na Olympic Stadium, gdzie to ligowe punkty powalczą West Ham z Liverpoolem. Nie ta się ukryć, że faworytami tego boju są przejezdni.

West Ham vs Liverpool

West Ham obecnie zajmuje dwudzieste miejsce w lidze mając trzydzieści jeden punktów. Można powiedzieć, że jedynie pozostaje już im walka o pierwszą dziesiątkę. Ciężko też powiedzieć, że atut gry na własnym obiekcie będzie dla nich duża przewagą. Ponieważ zanotowali po pięć wygranych i przegranych, a także dwukrotnie przegrywali

„The Reds przystąpi do tego spotkania jako zdecydowany faworyt. A po takim kursie na pewno warto spróbować zagrać.” – napisał jeden z typerów na forum betonline.net.pl

Liverpool natomiast jest do lider angielskiej Premier League z dorobkiem sześćdziesięciu jeden punktów. Podczas pojedynków wyjazdowych zanotowali dziewięć wygranych, dwukrotnie remisowali oraz raz przegrali.

Nie da się ukryć, że The Reds muszą ten mecz muszą wygrać. I inne scenariusz tak naprawdę nie wchodzi w grę. Walka o Mistrzostwo Anglii zapowiada się ciekawie do końca sezonu, więc nie można sobie pozwolić na żadną stratę punktów. A tym bardziej, że przed tygodniem podopieczni Kloppa zremisowali z Leicester. A jak zobaczymy na wcześniejsze ich boje, to jak w jednym boju tracili punkty to w kolejnym sięgali po komplet punktów.

Możliwości The Reds mają ogromne i można powiedzieć, że górują w każdym elemencie nad rywalami. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek, a do tego w defensywie również prezentują dobrą jakość.

Młoty znajdują się w poważnym kryzysie. Jedna wygrana w pięciu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. A przecież nie mieli zbyt wymagających rywali, bowiem przegrane z Burnley, Bournemouth czy Wolves im chwały nie przynoszą. Do tego popełniają proste błędy w defensywie. Co The Reds na pewno są wstanie wykorzystać.

Pojedynki bezpośrednie zdecydowanie na korzyść The Reds. Liverpool wygrał wszystkie cztery ostatnie boje z Młotami, w których West Ham za każdym razem tracił cztery bramki!!

Spotkanie West Ham- Liverpool można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

Mecz Typ Kurs Bukmacher
West Ham- Liverpool 2 1.41 Forbet
Poprzedni artykułHit Serie A: AS Roma vs AC Milan – niedziela (3 lutego)
Następny artykułTyp na wtorek 5 lutego Marsylia vs Bordeaux
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)