Nie masz pomysłu na grę? Warto jest skorzystać z promocji, jaką proponuje bukmacher Etoto. Bowiem wystarczy wytypować zwycięzcę bądź remis w danym spotkaniu za 100 PLN, by w razie przegranej dostać bonus w wysokości 50 PLN.

Promocja dotyczy poniższych trzech pojedynków, gdzie należy wytypować zwycięzcę bądź remisu (1×2) jednego z trzech spotkań:
1.Sevilla – Barcelona – 23.01. godz. 21:30
2.Chelsea – Totteham 24.01 godz. 20:45
3.Arsenal – Manchester Utd 25.01 godz. 20:45

Aby wziąć udział w promocji należy się do niej zapisać na stronie bukmachera Etoto. Sam proces zapisów trwa dosłownie sekundę. I należy dokonać tego jeszcze przed postawieniem kuponu. Jeżeli tego dokonamy później nie będziemy brani pod uwagę, aby otrzymać Freebeta.

Należy pamiętać, że można typować tylko zwycięzcę bądź remis jednego z trzech spotkań. Ponadto bukmacher dopuszcza również obstawenie kuponu na żywo, ale również musi znajdować się tam jeden typ na wygraną bądź remis (1×2).

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Należy pamiętać, że musi pochodzić ona ze środków własnych. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu freebetem bądź środkami bonusowymi będzie oznaczać, że nie jesteśmy brani pod uwagę w tej promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony, jako wygrany to przysługuje Ci Freebet w wysokości 50 PLN.

Po tym jak kupon zostanie rozliczony, jako przegrany pojawi się opcja „zatwierdź” należy w nią kliknąć. Nagroda zostanie przypisana maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Freebet upoważnia nas do zagrania kuponu bez ryzyka. Chociaż trzeba podkreślić, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę freebeta, a w tym przypadku jest to 50 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia Esbjerg vs Herlev – wtorek (22 stycznia)
Następny artykułTypy z tenisa na 23 stycznia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)