Bukmacher Forbet ma dla swoich graczy ciekawą promocję, podczas której zmniejsza przegraną. Operator oferuje Cashback za każdy tygodniowy okres rozliczeniowy. W sumie możesz otrzymać nawet do 700 PLN.

W Forbet bonus nawet do 700 PLN w tygodniu

Oferta jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. I co istotne w tym wszystkim jest to promocja rozliczeniowa (poniedziałek-niedziela):

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)

Każdy tydzień będzie osobo rozliczany. Na koniec tygodniowa bukmacher od sumy stawek ze wszystkich zawartych kuponów odejmie kwotę wygranych kuponów. Po czym przyzna gotówkę w postaci środków bonusowych.

Kod na freebet

Bukmacher ofertuje zwrot w wysokości 5 % przegrany kuponów. Maksymalnie może otrzymać 700 PLN. Natomiast minimalna kwiota zwrotu to 20 PLN.

Bonus od bukmachera Forbet zostanie przyznany automatycznie do kona gracza, maksymalnie do 48h od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania częstokrotnego obrotu kwotą, jaką bukmacher przyznał. A wymagany kurs kuponu musi wynieść, co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremier League Arsenal – Southampton – 24 lutego
Następny artykułTyp dnia: St. Patrick – Finn Harps – poniedziałek 25 lutego
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)