Przed nami ostatnia już promocja od Forbet z okazji prowadzonego przez bukmachera kalendarza adwentowego. Wystarczy się zalogować, a bukmacher przyzna Ci bonus.

Promocja obowiązuje jedynie do końca dnia, czyli środy 26 grudnia do godz. 23:59. Wystarczy, że się zalogujesz na stronę bukmacher forBET. A bukmacher przyzna za to Ci 10 PLN. Jednak jeżeli w grudniu dokonałeś przynajmniej jednego zakładu na stronie bukmacher otrzymujesz 30 PLN.

Środki zostaną przypisane automatycznie. Kwota zostanie dodany do zakładki bonus, a można ją znaleźć w Moje konto>Bonus> Oczekujące bonusy.

Jeżeli chcesz dokonać wypłaty tych środków, musisz dokonać czterokrotnego obrotu z kursem co najmniej 2.00. Bukmacher daje na to siedem dni.

Promocja obowiązuje graczy, którzy dokonali rejestracji konta do dnia 21.12.18, do godziny 23:59.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy na środę 26 grudnia
Następny artykułTyp na czwartek 27 grudnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)