Bukmacher LvBet na ostatnie dni grudnia organizuje konkurs, w którym zachęca pograć kupony ze sportów wirtualnych. A mianowicie wystarczy obstawić kuponów za łączną kwotę 100 PLN, a bukmacher przyzna 40 PLN.

Promocja obowiązuje do 30 grudnia. I do tego czasu musimy dokonać zakładów za kwotę przynajmniej 100 PLN, gdzie kurs każdego kuponu nie będzie mniejszy niż 1.50. Jednak należy pamiętać, że na kuponie muszą znaleźć się jedynie typy z E-Sportów.

Zawarte kupony musza pochodzić jedynie z konta głównego. Stawianie freebetami oraz innymi środkami bonusowymi automatycznie przekreśla nas z promocji.

Zakłady można zawierać na lvbet.pl, wersji mobilnej lvbet.pl oraz aplikacji mobilnej bukmachera.

Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Jeżeli spełniasz powyższe warunki to zostanie ona przyznana Ci 31 grudnia maksymalnie do godz. 17:00.

Aby wypłacić bonus musimy dokonać pięciokrotnego obrotu wartością bonusu. Jednak promocja obowiązuje jedynie ofertę sportów wirtualnych. A mamy na to 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs LvBet na spotkania angielskiej Premier League
Następny artykułTyp na piatek 28 grudnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)