LvBet należy do grupy bukmacherów, którzy prowadzą kalendarz adwentowy. Promocja tego operatora na dzisiaj, czyli 17 grudnia to zwiększone wygrane nawet o 14% z hokeja!!

Warto jest pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, 17 grudnia i trwa do godziny 23:59.

Główny warunek, aby wziąć udział w promocji trzeba postawić zakłady na dwie wybrane ligi hokeja, tj. NHL bądź rosyjską ligę kontynentalną (inaczej nazywaną KHL). Warto jest podkreślić, że jak dokonamy zakładu z innych lig niż te co zostały wspomniane promocja automatycznie przepada.

LvBet dodatkowo w tej promocji daje nam prawo dokonania zakładu na stronie lvBet.pl, wersji mobilnej, a także aplikacje Lv Bet. Jest to spora różnica, ponieważ w większości przypadków kalendarza adwentowego bukmacher ma jedną opcję, aplikację.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione to Twoja wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułTypy na poniedziałek 17 grudnia
Następny artykułTypy na wtorek 18 grudnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)