W dniach od 19 do 21 grudnia zostanie rozegrana dwudziesta kolejka PKO Ekstraklasy. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował promocję „Piłkarski Jackpot” z pula nagród 15 000 PLN.

Bonusy dla graczy 2020

Bonusy dla graczy 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 16 do 19 grudnia do godz. 18:00. Gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zakłady z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej kolejki PKO Ekstraklasy.

Legalny bukmacher BetClic dopuszcza wyłączne zakłady podstawowe, tj. 1 x 2 ( wygrana gospodarzy/gości lub remis).

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Przed nami dosyć ciekawe spotkania, ponieważ zostaną rozegrane takie pojedynki jak chociażby Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa, Cracovia vs Śląsk Wrocław, Wisła Płock vs Piast Gliwice.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki i został rozliczony jako wygrany, to oprócz wygranej kwoty typerzy podzielą miedzy sobą pulę nagród, czyli 15 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Nowi gracze bukmachera BetClic mogą liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład będzie ubezpieczony, czyli w razie przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp Dnia – 16 grudnia (poniedziałek)
Następny artykułTyp dnia – 19 grudnia (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)