Przed nami kolejna seria spotkań w hokeju na lodzie w rozgrywkach szwedzkiej SHL. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Rogle z Linkopings. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć spora co najlepiej pokazuje ligowa tabela, gdzie to ekipa Rogle jest liderem mając, aż siedemnaście punktów przewagi na swoim najbliższym rywalem.

Niewątpliwie gospodarze są doświadczonym zespołem, który walczy o najwyższe cele w lidze i ku temu ma niewątpliwie bardzo dużo atutów. Fakt, że z powodzeniem radzą sobie w Lidze Mistrzów jest tego najlepszym dowodem. Poza tym dzisiejszą rywalizację rozegrają na własnym lodowisku, gdzie to regularnie wygrywają.

STS bonus bez wpłaty własnej 2022

Hokeiści zespołu Linkopings owszem wygrali dwa ostatnie mecze, ale nic wybitego w nich nie pokazali, ponieważ były to zwycięstwa z zespołami niżej sklasyfikowanymi. Dodać jest również fakt, ze największym problemem tego zespołu jest atak, gdzie jedynie zespoły znajdujące się w strefie spadkowej, tj. Timra oraz Djurgardens mają mniej strzelonych bramek od nich!

Spotkanie Rogle – Linkopings  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Rogle – Linkopings11.55STS
Poprzedni artykułWuhan FC – Qingdao FC: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 grudnia (wtorek)
Następny artykułAustralian Open 2022: Marterer – Fritz: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 18 stycznia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)