Jedno z środowych pojedynków we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja pomiędzy Sampdorią z Cagliari. Nieznacznymi faworytami tego pojedynku są gospodarze i to właśnie oni powinni zdobyć komplet punktów w tym meczu.

Darmowy typ i stream meczu Sampdoria Cagliari

Darmowy typ i stream meczu Sampdoria Cagliari

Śmiało można powiedzieć, że ekipa Cagliari może myśleć już o wakacjach. Ten zespół ma praktycznie pewne utrzymanie się w lidze. I już od jakiegoś czas nie prezentuje się za dobrze. Fakt, że w ostatnich trech pojedynkach nie zanotowali żadnej wygranej jest tego najlepszym dowodem. Nadmienić jest warto, że nie mieli zbyt trudnych rywali, ponieważ grali chociażby z Lecce, Fiorentina, czy też Bologną.

Sampodria ma znacznie większą motywację do gry. Bowiem cały czas ta ekipa nie może być pewna utrzymania w lidze. Bowiem przewaga obecnie wynosi tylko sześć punktów na strefą spadkową.

STS bonus bez wpłaty własnej

Jednak trzeba powiedzieć, że piłkarze Sampdorii radzą sobie dobre. Wygrali trzy z czterech punktów. Na przestrzeni ostatnich meczy pokonywali chociażby Lecce, Spal, czy Udinese. Owszem nie były to zbyt mocne zespoły, ale podobnie jak Sampdoria potrzebowały punktów.

Trzeba przyznać, że podczas ostatnich pojedynków drużyna Genou gra całkiem nieźle i w tym samym powinni przypieczętować utrzymanie się lidze. Podczas takich pojedynków, jak te muszą być przede wszystkim skoncentrowani przez cały mecz i grać na swoim poziomie. Tym bardziej, że te spotkanie rozegrają na swoim obiekcie.

Reasumując, można powiedzieć, że drużyna Cagliari znowu zaczęła prezentować się dosyć przeciętnie. Jednak trzeba przyznać, że trudno spodziewać się nagłej poprawy gry tej drużyny. Tym bardziej, że przyjdzie im zmierzyć się z Sampdorią, która potrzebuje punktów.

Spotkanie Sampdoria – Cagliari można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sampdoria – CagliariWygra dowolną połowę – 11.64Betfan
Poprzedni artykułSevilla – Eibar – Typ dnia – 6 lipca [poniedziałek]
Następny artykułTyp dnia: Atalanta vs Bologna – 21 lipca [wtorek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)