Jedno z ciekawszych środowych potyczek we włoskiej Serie A będzie to konfrontacja Mapei Stadium – Città del Tricolore, gdzie to Sassuolo podejmie Napoli. Zobacz darmowe typy na tą potyczkę.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Większości chyba nie zaskoczę twierdząc, że faworytami tego spotkania są przyjezdni i nie powinni mieć oni zbyt większych problemów z wygraną w tym meczu.

Śmiało trzeba potwierdzić, że różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest wyraźna, bo w tabeli gości mają prawie dwa razy więcej punktów od gospodarzy. Poza tym w ostatnich tygodniach dyspozycja Napoli również była lepsza od rywali.

Napoli niewątpliwie walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu. A chcąc to osiągnąć na pewno w takich meczach, jak te muszą zdobywać komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Podopieczni Spallettiego po dwóch ligowych meczahc bez zwycięstwa w miniony weekend pokazali swój charatker i możliwosci. Bowiem nie dali najmniejszych szans Lazio wyrywając 4-0. I wynik najlepiej pokazuje to co dzialo się na boisku, gdzie podopieczni Spallettiego byli dużo lepszym zespołem i to w każdym elemencie. A pomimo, że Rzymianie mają spory potencjał nie byli wstanie przeciwstawić się zdecydowanie mocniej ekipie.

Piłkarze Sassuolo natomiast liczą na sprawienie kolejnej niespodzianki. Bowiem po trzech pojedynkach bez zwycięstwa komplet punktów zdobyli w ostatni weeekend. Wówczas okazali Milanem 3-1. Chociaż gra tego zespołu w żadnym elemencie nie była, jakaś porywająca. Patrzą cna kadrę gospodarzy to jedynie Berardi zasługuje na pochwały. Bowiem jest to piłkarze, którzy nie tylko strzela bramki, ale i je kreuje. I śmiem twierdzić, że w tej to on jedynie może zagrozić rywalom.

Spotkania Sassuolo – Napoli można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Sassuolo – Napoli21.88STS
Poprzedni artykułMalmo – Zenit: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 listopada (wtorek)
Następny artykułFribourg – Ajoie: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 10 grudnia (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)